Virtuális örökbefogadás

Mikor válassza a virtuális örökbefogadást?

Ha valamilyen okból nem tud kutyát befogadni otthonába, de szívesen segítene egy-egy árva kutyának, menhelyünkön lehetősége van virtuális örökbefogadásra! A virtuális örökbefogadással azok a felelősen gondolkodó kutyabarátok is gazdikká válhatnak, akik életkörülményeik miatt nem tudnak megfelelő környezetet biztosítani egy háziállat számára. A virtuális örökbefogadás lényege, hogy egy meghatározott összegű adománnyal támogatja a menhelyünket. Így, a kiválasztott védence ellátását tudja biztosítani, ami a kutyusnak, macskának egy tál ételt, vagy egy oltást jelenthet.

Várjuk 500ft, 1000ft, 2000ft, 5000ft vagy tetszőleges összegű adományát.

Hogyan lehet virtuális örökbefogadó?

ÚJ! Online Bankkártyás támogatással(Ez a lehetőség jelenleg fejlesztés miatt nem üzemel!)
-Látogasson el, bankkártyás támogatási oldalunkra, ahol minden részletet megtalál.

Hagyományos banki átutalással:

-Kérjük fáradjon be a bankjába, és kezdeményezzen utalást számlájáról.
A kedvezményezetett adatai a következők legyenek:

Név: Alpha Segítő Kéz Alapítvány
Bankszámlaszám: 10918001-00000015-50200001

E-bankon keresztüli átutalással(Ha van e-bank hozzáférése):

-Kérjük jelentkezzen be az interneten elekronikus bankjába(erről bővebb információt bankjától kaphat). A kedvezményezetett adatai a következők legyenek:

Név: Alpha Segítő Kéz Alapítvány
Bankszámlaszám: 10918001-00000015-50200001

Ha Ön még nem virtuális gazdi akkor, ide kattintva támogatóvá válhat.

Én már virtuális örökbefogadó vagyok, szeretném ha támogatásomról barátaim is értesülnének:
(Kérjük kattintson a képre)